Poslední chvíle

17. května 2008 v 17:28
POSLEDNÍ CHVÍLE
Ráno, když Alena vstala vůbec netušila, že to ráno je její poslední…
Když přišla do školy, tak první hodinu psali test, ale ona s neučila tak z něj dostala za 5. Tragédie to nebyla, protože jí její kluk podržel.
Přišla domů a myslela si, že jí mamka řekne, ať si to opraví, ale nebylo to tak….
Máma na ní začala křičet:,,Jak si to tak představuješ?!! To není možný, že jsi tak blbá!!! Máš zákaz chodit ven a budeš se jenom učit!!" Alena to odkývala a šla se učit. Asi po dvou hodinách ji zapípala SMS od Honzy, jejího kluka. Stálo tam:,,Promiň, ale potkal jsem jinou holku a zamiloval se do ní…" V tu chvíli se jí zhroutil celý svět….. Mamka jí nadává, rozešel se s ní kluk, kterého tolik milovala…
Rozběhla se do koupelny a tam se rozplakala, jak jen to šlo… Najednou dostala nápad! Začala prohrabávat všechny zásuvky a poličky… Nakonec ji našla!!! Našla poslední!! Byla to žiletka…Pomalu ji vzala do svých zesláblých rukou. Začala si s ní lehce jezdit po spodní straně ruky. Po chvíli zesilovala, po ruce tekly proudy krve… ale cítila úlevu a osvobození!!!!
Najednou ji vyrušilo zvonění mobilu, vzala ho do zkrvavených rukou a zvedla ho. Samým vyčerpáním se ani nepodívala kdo to je! Byl to Honza, omlouval se jí za to co jí napsal a chtěl to vrátit! Bylo však pozdě… Alena se už nemohla vrátit… Hleděla přímo na ní…. Bylo to hrozné ale zároveň krásné, bolestivé ale zároveň osvobozující…. Byla to SMRT... dívala se přímo na ní!!!!
Druhý den ráno, když se její matka vrátila z práce našla ji v koupelně ve vaně plné krve…. Opravdu to skončila… Ale teď jí je snad dobře….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama