Srpen 2010

Nervózní

31. srpna 2010 v 20:47 | Mia
           Ahoj Zlata

  • Jsem krásně relaxovaná a uvolněná. Ted jsem vylezla z vany a parádně jsem si to užila. Na zítřek tu relaxaci budu potřebovat, protože kdo ví, jak to zítra dopadne. Dost jsem z toho nervózní, protože nevím, jak mezi lidi zapadnu, jestli nebudu takový ten outsider, abych si s nima rozuměla.. Takže mi prosím držte palce, aby se mi nestal nějaký trapas, protože jak se znám, tak bych se tomu ani nedivila
  • Jinak to počasí mě pěkně štve. Pořád prší
    a je tu sotva 13 stupňů. Jeden by se z toho zbláznil, fakt…. A prý se to ani zlepšit nemá a v září má být zima.. Ach jo, pro mě to je něco jako konec světa, protože já miluju teplo a k smrti nesnáším zimu…. Snad to přežiju.. Ale jinak mám úplně dokonalou náladu:D Nic mě nedkáže naštvat, ani brách a to je co říct!!
  • A jak se těšte do školy vy?? A co říkáte na to počasí??

Fascinující hra nebe

30. srpna 2010 v 21:46 | Mia |  Týden na téma....
Bouřka… zajímavé téma. Jako malá jsem se jí strašně bála a pokaždé, když začalo hřmět a blesky protínat oblohu, běžela jsem se schovat pod peřinu a nevylezla tam odtud, dokud se zase nebe nevyjasnilo. Ale už v té době jsem občas vykoukla z pod peřiny a opatrně se přiblížila k oknu a dívala se, jak blesky po obloze tančí. Ale na tom abych se na to dívala dýl jsem neměla odvahu s každým hromem jsem nadskočila a bežela se zase schovat.
Teď mě bouřka uchvacuje. No uchvacují mě blesky, kdyby u toho nebyly ty rány, tak je to dokonalé. Je to něco kouzelného sledovat jak blesky na prchavý okamžik prosvítí celou krajinu, která je jinak úplně temná. Tahle podívaná je dokonalá, krásná, a děsivá zároveň. Ale děsivá tak nějak kouzelně… Neumím to popsat, myslím, že to ani slovy popsat nejde, to musí člověk cítit, zažít na vlastní kůži….. tu krásu.
Ale nechtěla bych se za bouřky ocitnout někde venku. Nedovedu si představit, jak moc bych se bála… Takže mám bouřku ráda jenom, když nepáchá škody a pozoruji ji jenom z bezpečí domu.:)

A jaký je váš názor na bouřku?? Taky vás tak okouzluje??

A zase to začne....

30. srpna 2010 v 9:22 | Mia
Tak a je to tady.... Za 2 dny začíná škola. Někdo se nemůže dočkat ( jako třeba já) a někdo 1. září proklíná. Já osobě se do školy strašě moc těším, protože jdu na střední a tím 1. zářím mi začne něco jako nový život. Taková nová etapa. No ale taky se samozřejmně bojím a mám trému už teď, protože ve svý nový třídě znám asi 7 lidí a bude nás tam asi 22. Takže se bojím toho jestli mě mezi sebe vezmou, toho jka se tam uvedu... Myslím, že si to dovede každý představit
Taky ještě vůbec netuším co si vezmu na sebe, protože  (asi jako každá holka) když stojím u skříně, tak prostě NEMÁM co na sebe. No holky řeknětě, že vás tohle taky už kolikrát napadlo. A nevím ai co s vlasa, protože když si je nechám rozpuštěný, tak budou zachvilku vypadat střašně ulízaně. Jediný co mám hotový jsou nehty a musím říct, že se mi fakt povedly. Jsem dobrá
Jak se do šoly těšíte vy?? A co si oblíknete? A kdyby měl někdo z vás nějkaý tip na účes, oblečení nebo cokoliv tak piště:) budu ráda.

Christina Grimmie

29. srpna 2010 v 13:45 | Mia
N tuhle holčinu jsem na youtube narazil auž dřív a hned mě uchvátila svým dokonalým hlasem. Když jsem ji slyšela jak zpívá tak jsem si pomyslela: ,, Wow, ta má krásný hlas." Někdy poslouchám radši její písničky, protože mě ten její hlas opravdu oouzlil. Podle mě zpívá líp než některé hvězdy. Divím se, že s tím talentem není ještě slavná... Možná se někomu může zdát, že nezpívá hezky (třeba jako mojí mamce), ale podle mě má dokonalý hlas. Všechny písničky co tam má tak jsou nazpívané fakt krásně a mnohdy zní líp než originál.
No posuďte sami. Tady je písnička od Beyonce- Hallo v jejím podání. KLIK
A tady je originál od Beyonce. KLIK
Tak co myslíte?? Je lepší Christina nebo Beyonce??

Že by už podzim????

28. srpna 2010 v 20:27 | Mia
Nějak se mi zdá, že se podzim hlásí. Už dva dny je tu pěkně hnusně a strašná zima. Pořád prší a v tomhle počasí se nedá nic dělat. Se špatným počasím přichází i špatná nálada a bohužel ta nálada neminula ani me. Docela mě štve, že ty sluníčkové dny asi nadobro skončily. Já léto miluju a pokaždý když skončí, tak je to takový divný.... Nemůžu nosit kraťásky, sukně, letní boty, tílka.... nemůžu se chodit koupat ani opalovat. Ach jo... Aspoň že jsou na podzim tak hezky zbarvený stromy
Jaké je u vás počasí a co máte nejradši za roční období??

O mě

27. srpna 2010 v 22:35 | Mia


Jsem normální patnáctiletá holka, co se rozhodla založit si svůj blog. No blog mám už hodně dávno, ale až ted jsem se rozhodla používat ho aktivněji než dřív
Já… Někdo o mě říká, že jsem šílená, nenormální. Nevím co je na tom pravdy… možná se od ostatních trošku liším, ale mě to vážně nevadí, občas se o to i snažím. Nebýt jako ostatní.  Jsem občas arogantní, drzá, a nemám ráda když mi lidi kecají do mých věcí  ale nadruhou stranu dokážu být  i hodně milá, obětavá a ráda poradím a pomůžu.
Miluju hudbu, koně, svoje přátele, rodinu, seznamování se s novýma lidma těstoviny a všechno co je sladké
Nadruhou stranu nesnáším pavouky, přetvářku, cigarety, lidi co ,,všechno ví a všude byli" a dokážou jenom blbě kecat, lidi co se naváží do jiných a šikanují jsou to- podle mě jsou slaboši.
Ráda si zpívám a u toho tančím (ale jenom, když mě u toho nikdo nevidí ), kreslím, občas složím nějaký text, povídám si s kámošema, atd, atd... je toho moc co dělám ráda a ještě víc co dělám nerada. Jako třeba sportuju, uklízím...
Prostě jsem obyčejná holka ale přesto originální

Co vás napadne

27. srpna 2010 v 21:57
Sem piště, když vám bude něco ma mém blogu chybět a chtěli byste, abych to tam měla, nápady na nějaké téma o kterém bych mohla psát, nebo prostě jenom připomínky o tom bych mohla mít lepší.
 Budu ráda za každý názor

♥HUDBA♥ Bez ní nežiju!!!!

27. srpna 2010 v 20:49 | Mia |  Týden na téma....
HUDBA…. Když někde tohle slovo uslyšíte, Okamžitě se vám vybaví kupa věcí, co s hudbou souvisí. Třeba vaše oblíbená skupina, hudební nástroj… Mě osobně při tom slově zasáhne takový krásný pocit. Pocit co se vždycky dostaví, když něco poslouchám, takové to uvolnění… Myslím, že to zná každý.
Hudba dokáže rozveselit, když se cítíte mizerně, ale i rozesmutnit. Záleží na tom jakou má melodii, slova. Ale pokaždé to je jedinečné. Jsou lidé, pro které hudba znamená zpestření dne a někdo bez ní nedokáže žít. Já jsem člověk, co bez ní nedokáže žít. Nedovedu si představit den bez hudby. Pro mě by to byl naprosto ztracený den. Díky hudbě dokážu vyjádřit pocity, co bych jinak nedovedla.
Kdyby nebyla hudba, nebyl by tanec, nebyly by písničky… A to by byla vážně škoda, kdyby svět neznal něco tak úžasného jako je HUDBA. Myslím, že hudba znamená pro většinu lidí, stejně jako pro mě, život.


Odejdi

13. srpna 2010 v 21:37 Moje texty
Tahle slova jsem napsala pro tebe.
A zpívám ti je tváří v tvář.
Podívat se ti do očí
A vědět, že mi pohled oplácíš.
To je to, co chci, aby si ted udělal.

R:
Jen mi nadávej-nadávej mi
A až s tím skončíš.
Odejdi prosím.
Jen mi nadávej-nenáviď mě.
A nebo bys mohl zkusit prosit.
Ale potom prosím odejdi
Odejdi!

Důvěřovala jsem ti,
věřila tvým lžím.
Ted tu sedí přede mnou- řekni co chceš.

R:
Jen mi nadávej-nadávej mi
A až s tím skončíš.
Odejdi prosím.
Jen mi nadávej-nenáviď mě.
A nebo bys mohl zkusit prosit.
Ale potom prosím odejdi
Odejdi!


Prosím odejdi konečně. Protože to nemá smysl.
Nebudu se dívat zpátky.
Nechci toho litovat.
Někdy je dát sbohem ten jediný způsob.
Prosím odejdi z mé hlavy.

R:
Jen mi nadávej-nadávej mi
A až s tím skončíš.
Odejdi prosím.
Jen mi nadávej-nenáviď mě.
A nebo bys mohl zkusit prosit.
Ale potom prosím odejdi
Odejdi!

Možná jednoho dne,
Na mě přestane působit tvé kouzlo.
A z tvého polibku se mi nepodlomí kolena.

R:
Jen mi nadávej-nadávej mi
A až s tím skončíš.
Odejdi prosím.
Jen mi nadávej-nenáviď mě.
A nebo bys mohl zkusit prosit.
Ale potom prosím odejdi
Odejdi!

Někdy je dát sbohem ten jediný způsob…..

Poslouchej

4. srpna 2010 v 22:56 Moje texty
Říkají mi asi po sté.
Nestojí za tu bolest, problémy.
Ale já pořád běžím.
Bojuju. A nevzdám to.

R:
Volám a ty můžeš slyšet můj hlas.
Jak hlasitě budeš chtít.
Je jenom na tobě jak moc ho necháš znít.
Protože teď si uvědomuji, že jsem se mýlila
Když jsem řekla, že tě nepotřebuji


Ted předstíráš, že se neznáme.
Ale včera si říkal, že mě chceš.
Kvůli tobě se citítm jako blázen.
Pro mě se nic nezměnilo.
Nikdo tě nemůže nahradit.
Nikdo není ty.

R:
Volám a ty můžeš slyšet můj hlas.
Jak hlasitě budeš chtít.
Je jenom na tobě jak moc ho necháš znít.
Protože teď si uvědomuji, že jsem se mýlila
Když jsem řekla, že tě nepotřebuji


Dívám se na hvězdy.
A doufám, že děláš to samé.
Cítím tě blíž.
Ne tak vzdáleného a cizího jako předtím.

R:
Volám a ty můžeš slyšet můj hlas.
Jak hlasitě budeš chtít.
Je jenom na tobě jak moc ho necháš znít.
Protože teď si uvědomuji, že jsem se mýlila
Když jsem řekla, že tě nepotřebuji

Miluj mě nebo nemiluj.
Snad jsem to řekla dost jasně.
Já nevím jestli je to správné.
Chtít tebe.

A teď slyším, že sis našel někoho jiného
A to, že jsem pro tebe nikdy tolik neznamenala.
A když to slyším, uvnitř pláču.
Zlato, není to dlouho, co jsem na jejím místě byla já.