Září 2010

♥♥Mě včera sen se zdál♥♥

30. září 2010 v 16:34 | Mia
Ahojky ♥,
Ze včerejška na dnešek se mi zdál úplně krásnej sen. Ani si ho pořádně nepamatuju, ale vím, že v něm byl ten kluk, kterého miluju. Dej si vlastně vůbec naepamatuju, ale to nejpodstatnější stejně vím. Vím, že jsem se tam s ním líbala. Pamatuju si i ty pocity. Já už byla tak jako skoro vzhůru, ale před očima se mi odehrával ten sen. On se mi podíval do očí a já cítila, jak mi úplně mrazilo v zádech začínala jsem být nervózní z těch jeho krásných očí. Pak se ke mně začal pomalu přibližovat, až jsme se políbili. Tak něžně, prostě jenom takový ten lehký dotek rtů. Prostě dokonalý a já cítila, jak se mi podlamujou kolena a v břiše mi lítali motýlci. A takovýhle pocity jsem měla jenom ze snu. Nedovedu si představit, co by se mi stalo kdyby to byla pravda. Asi bych omdlela. Ale můžu být klidná, protože to snem jenom zůstane. Nebudu si dělat naděje, protože pak budu akorát zklamaná. Ale zjistila jsem, že jsem jediná ze třídy (z holek) s kým se normálně baví. Třeba když dneska přišel do třídy, tak ho pozdravilo plno jiných holek a on jim odpověděl takovým divným tónem, ale mě odpověděl normálně a ještě se na mně usmál. A i kámoška mi říkala, že jenom se mnou se baví normálně. Tak třeba z nás budou aspoň přátelé.J Uvidíme….

Jinak vám se přidávám jedno úžasný video. Když jsem se na to dívala, tak jsem měla celou dobu otevřenou pusu a moje reakce na to byla ,,Wow". Prostě na nic jiného jsem se nezmohla. Jaké jsou vaše reakce??,


Gepardí stíny

28. září 2010 v 20:23 | Mia
Ahojky Zlata,
Dneska nebudu psát nic o tom jak se má nebo tak nějak, protože ani nevím, jak se mám. Nebudu si ani stěžovat na to jak je život nespravedlivý a že musím o něco bojovat, že mi všechno nepřinese na zlatým podnose. Takže tím dneska o mě končím!

Ted
tomu proč jsem dnešní článek nazvala, tak jak jsem ho nazvala. Gepardí stíny protože jsem na netu našla video jak si je nalíčit doma.
Zkoušela jsem to a není vůbec těžký a vypadá to fakt hezky, jenomže to není líčení na běžný nošení. Možná tak na diskotéku nebo někam večer, ale nápad to je prostě dobrej. A mě se to strašně líbí!


Talenmania....

27. září 2010 v 19:40 | Mia |  Týden na téma....
Talentmanina je něco co se mě vlastně ani moc netýká. Nedívám se na ni a ani se nedívám na ČS má talent. Na primu jsem se dívala na první díl a jako že nic. Neoslovilo mě to. Podle mě to je docela trapný a nějaký lidi tam jdou jenom za tím, aby se zviditelnili a je jim jedno že z nich má celej národ slovenský i český prdel. Já bych neměla odvahu se tam přihlásit, pokud bych věděla, že nemám talent. Nestála bych o to, aby si třeba někdo pamatoval, že jsem se tam ztrapnila a pak něco vyřvával na ulici. Na to bych fakt neměla žaludek, ale aspoň se máme u čeho v televizi bavit!J
Na Talentmanii bych se nedívala už kvůli Marešovi, nevím proč, ale nemá ho ráda stejně jako Banášovou a ostatní. Jediný koho tam mám fakt ráda je Habera. Prima je rozhodně lepší co se týče obsazení moderátorů (třeba Prachař je fakt sexy) i co se týče porotců a provedení. Na nově mi to prostě přijde jako propadák.

A co si o tom všem myslíte vy?? Zajímají mě Vaše názory tak pištěJ

Mám nadějí? Prý když budu bojovat... blbost!

26. září 2010 v 20:19 | Mia
Ahojky zlata moje,
dneska vůbec nevím co bych sem napsala, pokud si nechci stěžovat na to jAk je život strašně nespravdlivej a těžkej a na to, že mě stejně nebude ít nikdy rád proože bych se mu ani nelíbila. Takže radši nebudu psát nic Ten citát stejně mluví za všechno.A jak se máte vy???

The Runaways- Cherry Bomb

25. září 2010 v 20:41 | Mia
Ahojky kočky,
Nálada je pořád úpln+ na nic,a le to už ani neřeším.... je mi to jedno Kdybych to měla řešit, tak se z toho zblázním protože na něj musí pořád myslet, takže to ignoruju.
Jinak jsem se strašně zamilovala do písniček od The Runawas, hlavně do Cherry Bomb! Fakt super písničky a ten film taky. Všem vřele doporučuju!!!!!
A tady áte ukázku písničky Cherry Bomb!

Naděje umírá poslední, ale stejně umře!

24. září 2010 v 14:52 | Mia
Když tu tak sedím a přemýšlím co napsat tak mě ani nic nenandá, protože mám náladu pod bodem mrazu. Už jsem se tak probudila a dorazilo mě, když jsem šla s tím klukem, jak se i líbí, na náměstí a potkali jsme tu holku co ho na adaptáku nabalovala a obejmuli se. V tu chvíli mě mrzelo, že se ke mně taky tak nechová. Zajímalo by mě, proč se vždycky zamiluju do kluka, který o mě nestojí. Ale stejně doufám, zase ten můj optimismus, ale deska mě pěkně štve, protože doufám v to, že spolu nechodí a že má rád mě. Ted budu akorát zklamaná….
Končím, už nevím co psát a nechci psát romány stížností.

Doufám každý den

23. září 2010 v 20:51 | Mia |  Týden na téma....
Opět jedno z velmi hezkých témat, o kterých bych byla schopná psát hodiny a hodiny nekonečně dlouhé úvahy. Ale to samozřejmě nebudu dělat.
Pro mě osobně naděje znamená něco, bez čeho se jediný den neobejdu. Jakožto, že jsem nenapravitelný a neskutečně veliký optimista doufám de facto pořád. Doufám do poslední vteřiny, i když je to třeba nemožné a šance že se to stane, tak jak doufám je jedna ku miliardě. Ale doufám, dneska jsem doufala,že přijde na nádraží kluk se kterým jsem se od základky neviděla a on pořád nešel, autobus přijel a já byla v něm, ale on stejně pořád našel, ale já doufala, že se objeví, a on přišel. Neposlední chvíli ale přece jenom přišel. A i když mám takovou tu depresi a jsem otupělá, je mi jedno všechno ještě víc věcí než normálně, tak přesto doufám v lepší věci, doufám, že to proč jsem smutná se zpraví. Prostě jsem ten typ člověka, který doufá i v situacích kde není žádná naděje. A nikdy jsem se nepoučila, že bych měla občas vidět věci černěji, než jsou, abych pak třeba nebyla zklamaná, že to nedopadlo. Ale mě to nejde, jsem prostě neponaučitelný optimista a snílek, který vidí svět růžově a raduje se z každé maličkosti. Třeba jenom z toho že ráno svítí sluníčko, viděla jsem spolužáka ze základky nebo že se na mě ten hezkej kluk co jsem o něm psala včera, usmál.

PS: Když se chci podívat na Vaše blogy, tak mi to nejde a ukáže se mi nějaký chyba, takže se oblouvám svým milovaným SB za to, že jim tam dneska pravděpodobně nepřidím žádný komentář, ale prostě mi to nejde. A hodně mě to mrzí...

Omlyly a překvapení

22. září 2010 v 19:27 | Mia
Tak a jsem zpátky!!! A užila jsem si to, až teda na tu ukrutnou zimu v noci, to se nedalo spát protože když jsem už usínala ta mě začala studit nějaká část těla.
Takže z pondělka na úterý jsem spala cca 3 hodiny a ze včerejška na dnešek jsem nespala vůbec. Seděli jsme s lidma u táboráku a celou noc udržovali ohen,
aby nám bylo teplo. A bylo nám krásně!!
A to nejdůležitější. Jak jsem psala o nějakým tom tušení, že se něco důležitého stane nebo tak něco. Ono se to fakt stalo! Zjistila jsem, že ty lidi, se kterýma jsem se bavila dřív jsou falešný a pomlouvají a s těma co jsem se tak moc nebavila, tak jsou super, bez předsudků a nemají potřebu pomlouvat. A to nejdůležitější... Myslím, že si ještě pamatujete, jak jsem psala o tom klukovi, že je podobný Jacksonovy Rathbounovi. V něm jsem se úplně nejvíc spletla. Poslední noc nás nějak dala u táboráku dohromady a my se začali bavit. Bavili jsme se celou noc a k ránu jsme sdíleli jednu deku (zezadu od lesa táhlo na záda), protože moje spolubydlící zamkli chatku a já se na ně nemohla dotlouct a u táboráku bych bez deky asi fakt zmrzla! Byla by to úplně nekrásnější noc, kdyby se k ná pak nepřidala nějaká holka nesápala se po nem to mi náladu trochu zkazilo ale jinak to bylo úplně nejlepší! Snad už konečně vím komu věřit a s kým se bavit!
A jak se máte vy?? Stýskalo se mi po vás!!!!

Odjíždím

19. září 2010 v 20:11 | Mia
Dneska se mám super.J Už se těším na adapták, zítra odjíždíme a vrátíme se až ve středu. Kdyby si někdo náhodou nedovedl představit, co se skrývá pod pojmem adapťák, tak to je adaptační kurz pro 1. A 1. B a 1:C aby se líp poznali a tak. Ale mě se tam teda moc nechce, ale taky se těším. Nevím proč ale nadruhou stranu mám takový pocit, že se tam stane něco co mě otevře oči, tak jsem zvědavá co z toho bude. Uvidím….
Už končím, takže se tu mějte krásně a ve středu napíšu jak jsem se měla (pokud nezmrznu) a jestli bylo moje tušení pravdivý.

Roling Stones- Satisfaction

18. září 2010 v 20:45 | Mia
Tak tahle písnička mě nabíjí eergií a vším pozitivním. Nutí mě užívat si život a nesmutnit. Proto ji MILUJU!!!!!!!

Jedna velká naděje...

16. září 2010 v 20:31 | Mia |  Týden na téma....

Co to je sen?
Pro někoho to může být sled obrázků, co se mu v noci prohání hlavou, pro někoho představa čeho by chtěl jednou dosáhnout a pro někoho svět, do kterého uteče, když je realita moc ošklivá. Já bych se nemohla zařadit, protože když jsem si přečetla co je téma týdne, tak mě napadlo úplně všechno najednou. A když jsem se nad tím zamyslela a udělala si takový žebříček co je pro mě nejpodstatnější, tak na konci byly sny, co se mi zdají v noci. Nevím jestli protože si je nepamatuju nebo protože se mi nezdají moc často. Pak jsou sny o mojí budoucnosti. Vím, jak bych chtěla, aby vypadala a je to docela reálný obraz, ale samozřejmě má taky sny jak bych chtěla, aby vypadala. Jsou to sny asi jako má každý z nás o velký vile někde u moře s krásným autem, dokonalým druhem a hodně penězi. Ale komu z nás se to splní že…

A úplně nejdůležitější je pro mě ten snový svět, kam utíkám, abych se z tady z toho všeho nezbláznila. I tohle se podílí na tom, že si občas (častejc) připadám, mimo tuhle společnost připadám si tak, že nepatřím do žádný skupiny ale jsem tak jako mezi tím vším. Třeba u nás ve třídě, já nepatřím do žádný party,ale bavím se tak nějak se všema. A ten můj vymyšlený svět, do kterého se nořím třeba v autobuse nebo před spaním je svět kde prožívá svoji velikou lásku, jsem krásná s dokonalou postavou atd… myslím, že si to dokážete domyslet. A myslím, že sny, at už jsou jako budoucnost, svět nebo jenom sny co se nám zdajíí v noci, pro každého neskutečně důležité. I citáty říkají, že beze snů nelze žít. Nebo že nikomu nemáme brát jeho sny, protože je to to poslední co má….

Nothing...

14. září 2010 v 20:31 | Mia
Ahojte,
dneska ani nic psát nebud,nemám na to náladu....Je i psostě strašně depresvně.... Takže sjem napsala jenom text (předchozí článek ,, Kdybych tě měla"), a tam jse vyjídřila všechno co jse chtěla. takže pro denšek končím.

Kdybych tě měla...

14. září 2010 v 20:27 | Mia |  Moje texty
Vybrala jsem si tě z davu.
Tisíců tváří
Teď, našla jsem tě
A Připadá mi to tak nějak divné.
Milovat tebe.
Připadá mi to trochu smutné.


R:
Chci být perfektní, ale jsem skučená.
Chci být dokonalá, ale vidím
každou malou nedokonalost.
Jsem to prostě jenom já.
Ale tady je hodně dívek, který tě chtějí.
A když se podívám do zrcadla, vidím, že jsem bez šance.

Cítíš.
Když na tebe myslím.
Každou minutu.
A při každém nádechu.
Nezáleží na tom, co dělám.
Můj svět je prázdným místem.

R:
Chci být perfektní, ale jsem skučená.
Chci být dokonalá, ale vidím
každou malou nedokonalost.
Jsem to prostě jenom já.
Ale tady je hodně dívek, který tě chtějí.
A když se podívám do zrcadla, vidím, že jsem bez šance
.Kdybych tě měla.
Bylo to by dobrý, bylo by to špatný .
Ale bylo by to skutečný.
Nemůžu spát, jsem vzhůru celou noc
Přes tyhle slzy se zkouším smát.
Vím, že dotek tvé ruky.
může zachránit můj život.
Víš, jaké to je
milovat někoho, kdo spěchá, aby tě mohl odmítnout

R:
Chci být perfektní, ale jsem skučená.
Chci být dokonalá, ale vidím
každou malou nedokonalost.
Jsem to prostě jenom já.
Ale tady je hodně dívek, který tě chtějí.
A když se podívám do zrcadla, vidím, že jsem bez šance

Nechci změnit tvůj názor.
Protože tě beru takového, jaký jsi
a jaký budeš.
Nemůžu předstírat, že tě nevidím,
Protože tě vidím všude.
Ve svých snech, a když zavřu oči.
Jsi tam ty.
Kdybych tě tak mohla mít…

♥♥♥♥IN LOVE♥♥♥♥

13. září 2010 v 20:06 | Mia
Ahojte kočky
Tak jak se máte??? Co škola a tak??
Kdybych měla povídat já o tom, jak se mám a tak tak je to jedním slovem fajne! Nakonec ani nevím proč. Ráno se vzbudím a cítím se prostě super  Asi se mám taky šťastně, protože ten kluk ví, že existuju. Bavíme se spolu a občas se na sebe usmějem. Ale jako taky žádná sláva, ale něco lepší než nic.
Nějak na něj přišla řeč s holkama a oni mi říkali, že jim příjde, že se mu líbím. Prý se na mě pořád kouká, ale já sedím vedle něj přes uličku a kouká se hlavně na holky dozadu. A ty holky vzadu mě nesnáší, protože si myslí že se mu líbím(oni jsou do něj blázen). Takže nejsem ve třídě nějak extra oblíbená, ale to mi ani neva. A dneska jsem se dívala jestli je pravda, že se na mě dívá a většinou když jsem se koukla na něj tak se na mě díval, ale pokaždý uhnul očima. No budu končit Beztak vás to neba číst

Let´s Dance 3D

11. září 2010 v 20:29 | Mia
Dneska jsem konečně viděla Let´s dance 3D. Je to úplně božskej film. To by zážitek.... Oprvadu jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděla! Každýmu doporučuju. Ty taneční čísla.... U těch zůstává rozum stás. nechápu jak se někdo dokáže tak dokonale pohybovat. Já to chci taky umět Dívala sjem se, že je už i na netu ke skouknutí. Takže tady máte odkaz. Let´s Dance 3D


Selena Gomez- Round and Round

10. září 2010 v 21:07 | Mia
Tuhle písničku miluju, protože tam zpívá o tom co ted prožívám. Příjde mi, jako kdybych tu písničku psala já sama.
Ještě vám k tomu přidám text.  Takže tady je!

Dokola a Dokola
Vidíš mě, jak tu stojím
A předstíráš, že se neznáme
Ale včera jsi mi volal
Říkals, že mě chceš
Oh, proč vždycky dokážeš způsobit, že se cítím
Jako bych já byla ta bláznivá
Moje srdce bije jako o závod
Moje-moje srdce o závod

kluku, potřebuju tě mít u sebe
Takhle nemůžeme dál pokračovat
Protože se do tebe zamilovávám
A jediné, co můžu říct, je

Je to pořád dokola a dokola
Nikdy se nezastavíme
Pořád dokola a dokola
Nikdy nebudeme vědět,
Kam přesně směřujeme
Dokola a dokola
No, budu ti chybět
Protože začínám trpět závratí
Pořád dokola a dokola
Dokola a dokola

Snažil ses mě přitáhnout blíž
A šeptat mi do ucha
Vždycky mi jen lžeš
Vyplakala jsem všechny slzy
Odstavila jsem svoje city
Ale tys je přivedl zpátky
P-přivedl zpátky
A teď tu o tom zpívám

Lásko, potřebuju tě mít u sebe
Takhle nemůžeme dál pokračovat
Protože se do tebe zamilovávám
A jediné, co můžu říct, je

Je to pořád dokola a dokola
Nikdy se nezastavíme
Pořád dokola a dokola
Nikdy nebudeme vědět,
Kam přesně směřujeme
Dokola a dokola
No, budu ti chybět
Protože začínám trpět závratí
Pořád dokola a dokola
Dokola a dokola

Miluj mě nebo mě nemiluj
Zírám na hodiny
Otrhávám lístky z květiny
A sleduju je, jak padají
Miluj mě nebo mě nemiluj
Zírám na hodiny
Otrhávám lístky z květiny
A sleduju je, jak padají

kluku, potřebuju tě mít u sebe
Takhle nemůžeme dál pokračovat
Protože se do tebe zamilovávám
A jediné, co můžu říct, je

Je to pořád dokola a dokola
Nikdy se nezastavíme
Pořád dokola a dokola
Nikdy nebudeme vědět,
Kam přesně směřujeme
Dokola a dokola
No, budu ti chybět
Protože začínám trpět závratí
Pořád dokola a dokola
Dokola a dokola
Dokola a dokola
Nikdy se nezastavíme
Pořád dokola a dokola
Nikdy nebudeme vědět,
Kam přesně směřujeme
Dokola a dokola
No, budu ti chybět
Protože začínám trpět závratí
Pořád dokola a dokola
Dokola a dokola

Whoa-oh whoa-oh whoa-oh
Whoa-oh Whoa-oh Whoa-oh
Whoa-oh Whoa-oh whoa-oh

Nebude to jak chci...

9. září 2010 v 20:55 | Mia
Ani nevím co napsat,a le nadruhou stranu má potřebu se vypsat, taže jestli to bude nesrozumitelný, tak se omlouvám. Ale potřebuju to ze sebe dostat. Nevím, kde začít, ale dneska mám asi poslední 2 hodiny mizernou náladu, ani nevím proč ,ale mám chut to všechno vzdát. Nějkaý seznaování se s tím klukem nebo s kýmkoliv jiným, protože si ted víc než normálě uvědomuju, že se mi stejně nepovede, aby mě bral víc ež jako spolužačku... Ach jo, a to jsme si denska docela hezky pokecali a pořád se něčemu smáli. Taky se mnou jel ze školy můj bývalý spolužák a taky kluk, kterýho jsme ještě o prázdninách strašně moc milovala. A uvědomila jsem si, že k němu pořád něco cítím a srašně mi na ěm záleží a stýská se mi po něm. Komu by se taky nestýskalo, když jsem spolu půl roku chodilli a pak jsem byli moc dobrý kamarádi (ještě jsme),ale vůbec se nevidíme a chybí i. Uvědomila jsem is, že mi prostě chybí, aby mě měl někdo rýá a někou na ě záleželo a měla někoho aby mě obejmul. Prostě se cítím strašně sama v tomhle směru.... No už budu končit. Nemá ráda pesimistický myšlenky, ale dneska to prostě jinak nejde, protože mám fakt náladu úplně na h***o. Takže se omlouvá za tenhle docela nesmyslný článek.

Chci ho!

8. září 2010 v 20:10 | Mia
Ahojte Zlata
Tkaž asi se mi líbí jeden kluk od nás ze třídy Prostě mě něčím přitahuje, ale on o mě možná ani neví, protože se spolu nebavíme....:Já vůbec nemám představu o čem bych se s ním měla bavit, takže se o to ani nepokouším... No ale tak se to třeba časem zpraví a bavit se spolu  budeme, ale i kdybysme se spolu bavit začali, tak nemám šanci, protože u nás ve třídě jsou o moc hezčí holky:( a já nejsem ta z těch nejhezčích i když ani ta ošklivá, ale prostě jenom normální... S normální ( možná trochu tlustou ) postavou a strašnýma vlasama, který mi nikdy nedrží, tak jak je chci:D Ale jelikož já jse od přírody optimistický tvor (asi mě má tam nahoře někdo moc rád, protože dostanu vždycky to co chci, no skoro vždycky), tak se tím ani nijak moc netrápímTo začne až se opravdu zamiluju.. ale na to je ještě čas
A jak žijete vy zlata??

P!nk není podle módních expertů dost hezká

7. září 2010 v 20:05
Ted jsem dočetla článek o P!nk. Je to něco jako její životopis a na konci ze zminuje jednou větou, že ji nechtějí dávat na titulní strany časopisů, protože není dost hezká. Podel mě je P!nk opravdu moc hezká. Má svůj vlastní, osobitý styl a nenechá se ovlivnovat trendama. A já bych ctěla být taková jako je ona, sebevědomá a drzáA dyž není hezká ona, kdo je teda hezký. Nějaký střašně vyhublý modelky, kterým jsou vidět kosti?? Ne... podle mě určitě ne. Všude z každýho časopisu se na nás dívají vyhublý modelky a celebrity, který jsou upravovaný v photoshootech, aby vypadaly tak ,,dokonale" jak vypadají. A pak nemáme mít mindráky z toho jak vypadáme, protože se nikdy nebudeme poddobat třeba Miley Cyrus, která je vyfocená na titulní straně prestižního časopisu, a doopravdy to ani není ona, ale nejaká fotka, která je neskutečně upravená, aby neměla na pleti ani jednu chybičku, dokonalý rty, barvu očí a postavu....  
Článek o P!nk je TADY
Co si o tom všem myslíte vy??

Poprvé

6. září 2010 v 21:22 | Mia |  Týden na téma....
Když jsem si poprvý přečetla na jaké téma je tenhle týden, tak první co mě napadlo, bylo POPRVÉ. Myslím, že jste si tohle téma vybavili všichni, ale pro mě by bylo asi bezpředmětný pasát na téma prvního sexu, když bych mohla napsat, jak si ho asi představuju a sním o něm, protože ještě žádný nebyl. A nestydím se to přiznat, protože si myslím, že by se to poprvé mělo prožít s někým, o kom jste si jistí a koho milujete a ne jako úlet nebo z trucu s prvním kdo se vám naskytne. Ale samozřejmě nikoho neodsuzuju. A na tohle téma končím Myslím, že by vás to ani nebavilo číst. Ale to další vás Asiatky bavit nebude
Další co mě napadla je první láska.
Když pominu ty lásky ve školce, kdy jsem si plánovali svatbu a taný pusinky na polízačkách, tak jsem se poprvý opravdu strašně moc zamilovala asi v 7. třídě do spolužáka. Ty způsoby jak jsem mu vyznávala lásku… No ted bych si na to netroufla, ale chodily jsem spolu něco přes 4 měsíce a bylo to nejlepší, co mě mohlo potakat. A další rok jsem spolu chodili zase a bylo to ještě lepší ale
mě pokaždé nějak ruplo a rozešla jsem se s ním. No a ted toho dost lituju, protože ten kluk pro mě pořád strašně moc znamená a nedovedu si představit, že bych ho ztratila. A strašně moc ho obdivuju, že mi dokázal odpustit. Já být jím tak bych si neodpustila ani poprvý natož podruhý. Za to ho strašně moc obdivuju….
N doufám, že jsem vás moc neunudila