Leden 2011

Tak tajemně tajemné, rozpoluplné ,,věci"

16. ledna 2011 v 21:30 Týden na téma....
Neplánoval jsem, že nějaký článek napíšu, ale mám na to náladu. Hraje mi tu jazz a u toho se mi píše fakt dobře. Jenom mě štve, že neumím psát tak rychle jak mi hlavou lítají myšlenky… nestíhám to všechno a budu tu mít asi polovinu toho, co sem chtěla napsat.

Takže už k tématu. Já miluju úplně všechno, co se týče nadpřirozena, duchů a magie. Věřím, že je něco mezi nebem a zemí.
Věřím na duchy na všemožné aury, na anděly, na dobro a zlo. Věřím i na kouzla, na osud. Věřím, že člověk je nějakým způsobem popostrkován na svojí cestě a jenom si vybírá, jakou cestou se vydá, ale když se něco stane nebo třeba i pokazí, věřím tomu, že to zavinil osud. Že se to mělo stát a pro další vývoj událostí to bylo podstatné a podstatné.
Ale rozhodně bych nevyvolávala duchy. Mám z nich respekt, docela se bojím. Myslím si, že pokud to není nevyhnutelné, neměly by se náš svět s tím nadpřirozeným záměrné míchat. Občas ráda chodím po hřbitově. Má to takové svoje magické kouzlo. Je to opravdu intenzivní magické. Krásné.
Nebo třeba když je, úplněk dokážu se na měsíc dívat strašné dlouho. Má v sobě strašnou sílu, která mě k němu přitahuje. O úplňku většinou v noci nespím, ale nikdy nejsem unavená. Připadá mi jako by mě měsíc, jeho síla, nabíjel energii.

A ted k mojí vlastní zkušeni s něčím paranormálním. Mám pokoj o patro níž a jsem tam většinou sama, takže slyším opravdu všechno, pokud nemám zaplé rádio nebo televizi. Občas slýchám ve vedlejší místnosti, jako by tam někdo kašlal. Také se mi vypíná světlo zesílí rádio, nebo cítím průvan. Je toho strašně moc, co se tam děje. Možná by pro to bylo logické vysvětlení, možná to je něco nadpřirozeného.
Ale když sem tam spali s kámoškou, tak říkala, že se v noci probudila, viděla kousek za dveřmi stát bílou postavu. Další noc viděla jako by se v jedné místnosti svítilo, ale nebylo to možné, protože jsme tam byly sami.
Já jí věřím, protože občas mám takový pocit, že tam nejsem sama a občas je to opravdu nepříjemné. Najednou mne přepadne strašně nepříjemný, sužující pocit, jako by mi říkal at tam odtud odejdu. A já svým pocitům, intuici věřím, protože mě ještě nikdy nezklamaly, spíš pomohly. Neříkám, že mám nějaké schopnosti ale myslím si že jsem k takovýmhle věcem vnímavější než většina lidí. A občas mě to dokáže opravdu vyděsit.

Myslím si, že události okolo tajemna budou vždy zahaleny v mlze tajemství a nebudou rozluštěny.
Nikdy se vysvětlí, nepotvrdí nebo nevyvrátí jejich pravost. Je to jenom na člověku jestli jim uvěří nebo ne.
Někdo to může brát j jenom jako výplod lidské fantazie někdo zase jako pravdu…. Je jenom na vás čemu věříte.

Ted, když si čtu můj výtvor od začátku, tak mi přijde, že je o ničem. :D Je to divný článek (nejdivnější co sem kdy napsala) ale nechce se mi ho předělávat, protože jdu spinkat. Mějte se tu krásně a třeba se tu během týdně zastavím.
Budu ráda za vaše názory, takže komentujte!! J

b

Pozastaveno

9. ledna 2011 v 20:33 | Mia
Asi bych měla něco napsat. Ale nevím co, nějak mě opustila inspirace… nenapsal jsem strašně dlouho žádno básničku, nic. Nevím čím to je, možná tím, že je zkouškové období, musím se učit, nebo jinak nevím…. Stěně nic nového není, nic pořádného se neděje. Takže ted asi blog pozastavím. Stejně nemám na pc moc čas. Občas sem něco dám ,ale nebude to často.

fs

Zatím ahojte.

Můj život je jen sladké šílenství, je to k politování:D

2. ledna 2011 v 13:13 | MIa
Konečně jsem se dostala na počítač na trošku dýl. Nevím jak je to možná ale vůbec nemám na nic čas. Nap prázdniny jsem plánovala, že si konečně dočtu knížky, co mám půjčené, ale stihla jsem jenom jednu. Nevím kam se mi ten čas ztrácí….
Taky byla Silvestr. Kdyby večer nebyl pořádný ohňostroj a nedostala jsem po půlnoci sms, tak bych o něm skoro ani nevěděla. Nedržím ho. Mám na něj tak svůj názor, který radši nebudu psát, protože když ho někomu řeknu, tak nade mnou kroutí hlavou.
Já svůj večer strávila, tak že jsem se koukla na film, na který jsem se chtěla kouknout hodně dlouho a pak ještě na jeden a ještě na jedenJ filmová noc

A včera jsem nemohla usnout, tak jsem přemýšlela nad tím, že když je ten nový rok, mohla bych třeba něco změnit. Přemýšlela jsem nad minulým rokem, co se stalo, jaký byl a tak. A přišla jsem na to, že byl a fajn, žádný velký trápení nebo neúspěchy a vlastně bylo všechno, tak jak jsem si představovala, nebo skoro všechno. Jediný co se mi (zase) nepovedlo je zhubnout. No, pokusím se o to letos, tak uvidím. Jinak když tenhle rok bude jako ten minulý tak budu Šťastná. Jenom by mě mohla konečně potkat láska. Ale horoskop říká, že se mi letos bude dařit i v lásce, tak uvidímJ